Jsou Vyvolení úspěšnější?

22. listopadu 2005 v 7:12 | Any |  Any a metodologie vědy
Vyvoleni vs. BigBrother - Jsou Vyvolení úspěšnější
Dnes bych se ráda věnovala dokazování, v předešlém příspěvku vyslovené, hypotézy "Reality show Vyvolení je úspěšnější než show BigBrother".
K testování této hypotézy bych využila 1. monitoring tisku, 2. rozhovory/ankety se školáky (ti jsou podle mého názoru největší cílovou skupinou) a 3. grafy sledovanosti televizních pořadů. Výsledky bych následně porovnala s hypotézou a vyslovila se pro nebo proti. V případě, že by má hypotéza byla potvrzena, mohla by v budoucnu stát teorií...;-))
Osobně se stále přikláním k potvrzení hypotézy, tj. že Vyvolení jsou úspěšnější než BigBorther. Důvodů je jistě mnoho. Jedním z nich by mohl být např. dřívější start soutěže. Domnívám se ale, že jedním z nejdůležitějších faktorů je, že soutěžící reality show Vyvolení jsou v mnoha ohledech mladým lidem bližší. Jsou to, s jistou nadsázkou, "normální" lidé - často spíše mladšího věku. Reality show BigBrother naopak působí dojmem mexických telenovel.
Myslím, že k fenoménu reality show je napsáno až až......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jeanuska jeanuska | Web | 22. listopadu 2005 v 8:07 | Reagovat

Mě jako mexická telenovela připadá vladko z vyvolených (a to není tím, že je gay). Možná jsou VV úspěšnější, ale jde také o to, jestli jsou také tak "dobří".. což osobně dosti pochybuju. Je to blbnost na entou..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama