Jak jde čas...

Jak rostu

6. ledna 2009 v 15:21
Po delší odmlce se panička vzchopila a napíše vám něco o mně.
Uz je ze mě veliká holka. Je mi dneska právě deset měsíců. Jsem docela vychovaná holka, ale poslouchám jenom když já chci. No, někdy poslechnu i když nechci, ale trvá mi to. Jsem přece bulík:-) Páníčci se mnou od štěňátka poctivě chodili na cvičák, ale v srpnu zjistili, že mě trochu nezvládají a že potřebuji trošku poctivější výcvik, tak mi sehnali výcvikáře, který cvičí jenom mě. Od té doby chodíme s páníčkem pravidelně do Hvězdy a necháváme si poradit od odborníka. Od té doby umím daleko víc věcí. Páníčkům jsem to sice nijak neusnadňovala a učit jsem se vůbec nechtěla, ale ti páníčci byli děsně neodbytní a trpěliví, tak jsem usoudila, že jim někdy udělám radost a poslechnu....
Mimo pravidelných procházek v okolí také chodím s někdy chodím s páníčkem na hony, což mě dost baví. Páníček se ze mě snaží udělat mysliveckého psa. Baví mě to, ale přeci jen ještě pořád raději ležim na gauči (na který mimochodem nesmím ;-))
Také jsem už absolvovala úspěšně 2 výstavy, ale o tom více v rubrice výstavy.
No a nakonec to nejlepší. Páníčci mi 7.12. 2008 pořídili novou hračku. Jmenuje se Danielka a všichni si jí nějak moc všímají... No, asi to bude něco důležitého.... Tak jsem si řekla, že jim to nebudu komplikovat a od té doby, co ji přinesli domů, tak jsem rozumná holka. Moc mi ji na hraní zatím nepůjčují, jen vždycky na chvilku, ale je to fajn. Asi si budeme dost rozumět:-)
 
 

Reklama